אירוויזיון ( -1956)

סטטוס:משודר כעת
עלילה:תחרות השירים השנתית של איגוד השידור האירופי
סוג:תוכנית טלוויזיה
ז'אנר:
מוזיקלי
ערוץ שידור:
ערוץ 1

הפקה

אלכס גלעדי
[1979]

משתתפים

יגאל רביד
מנחה [1999]
דפנה דקל
מנחה [1999]
סיגל שחמון
מנחה [1999]
דניאל פאר
מנחה [1979]
ירדנה ארזי
מנחה [1979]

משתתפים אורחים

נטע ברזילי
מקום 1 [2018]
אימרי זיו
מקום 23 [2017]
חובי סקולץ
מקום 14 [2016]
נדב גדג'
מקום 9 [2015]
מיי פיינגולד
נפלה בחצי הגמר [2014]
מורן מזור
נפלה בחצי הגמר [2013]
רן שם טוב
איזבו / נפלו בחצי הגמר [2012]
שירי הדר
איזבו / נפלו בחצי הגמר [2012]
יונתן לוי
איזבו / נפלו בחצי הגמר [2012]
ניר מנצור
איזבו / נפלו בחצי הגמר [2012]
דנה אינטרנשיונל
נפלה בחצי הגמר [2011]
הראל סקעת
מקום 14 [2010]
מירה עוואד
מקום 16 [2009]
אחינועם ניני
מקום 16 [2009]
בועז מעודה
מקום 9 [2008]
קובי אוז
טיפקס / נפל בחצי הגמר [2007]
אדי בטלר
מקום 23 [2006]
ליאל קולט
מייצגת את שוויץ / מקום 17 [2006]
שירי מימון
מקום 4 [2005]
דוד ד'אור
נפל בחצי הגמר [2004]
ליאור נרקיס
מקום 19 [2003]
אלה ממן
זמרת ליווי של ליאור נרקיס / מקום 19 [2003]
שרית חדד
מקום 12 [2002]
טל סונדק
מקום 16 [2001]
גיא אסיף
פינג פונג / מקום 22 [2000]
רועי ארד
פינג פונג / מקום 22 [2000]
אהל עדן
פינג פונג / מקום 22 [2000]
יפעת גלעדי
פינג פונג / מקום 22 [2000]
יעל בדש
זמרת ליווי של פינג פונג / מקום 22 [2000]
אדי בטלר
עדן / מקום 5 [1999]
גבריאל בטלר
עדן / מקום 5 [1999]
דורון אורן
עדן / מקום 5 [1999]
רפאל דהאן
עדן / מקום 5 [1999]
דנה אינטרנשיונל
דיווה / מקום 1 [1998]
ליאורה
מקום 8 [1995]
שרה'לה שרון
להקת שירו / מקום 24 [1993]
בני נדלר
להקת שירו / מקום 24 [1993]
רחלי חיים
להקת שירו / מקום 24 [1993]
דפנה דקל
מקום 6 [1992]
אורנה דץ
מקום 3 [1991]
משה דץ
מקום 3 [1991]
ריטה
מקום 18 [1990]
גילי נתנאל
גילי וגלית / מקום 12 [1989]
גלית בורג
גילי וגלית / מקום 12 [1989]
ירדנה ארזי
מקום 7 [1988]
נתן דטנר
הבטלנים / מקום 8 [1987]
אבי קושניר
הבטלנים / מקום 8 [1987]
מוטי גלעדי
מקום 19 [1986]
שרי צוריאל
מקום 19 [1986]
ראובן גבירץ
זמר ליווי של מוטי גלעדי ושרי צוריאל / מקום 19 [1986]
יזהר כהן
מקום 5 [1985]
אדם
רקדן וזמר ליווי של יזהר כהן / מקום 5 [1985]
עופרה חזה
מקום 2 [1983]
אבי טולדנו
מקום 2 [1982]
אביבה אבידן
זמרת ליווי של אבי טולדנו / מקום 2 [1982]
שלומית אהרון
הכל עובר חביבי / מקום 7 [1981]
יובל דור
הכל עובר חביבי / מקום 7 [1981]
עמי מנדלמן
הכל עובר חביבי / מקום 7 [1981]
קיקי רוטשטיין
הכל עובר חביבי / מקום 7 [1981]
גלי עטרי
גלי עטרי ולהקת חלב ודבש / מקום 1 [1979]
ראובן גבירץ
גלי עטרי ולהקת חלב ודבש / מקום 1 [1979]
שמוליק בילו
גלי עטרי ולהקת חלב ודבש / מקום 1 [1979]
יהודה תמיר
גלי עטרי ולהקת חלב ודבש / מקום 1 [1979]
יזהר כהן
מקום 1 [1978]
אילנית
מקום 11 [1977]
ירדנה ארזי
שוקולד מנטה מסטיק / מקום 6 [1976]
רותי הולצמן
שוקולד מנטה מסטיק / מקום 6 [1976]
לאה לופטין
שוקולד מנטה מסטיק / מקום 6 [1976]
שלמה ארצי
מקום 11 [1975]
דני סנדרסון
כוורת / מקום 7 [1974]
גידי גוב
כוורת / מקום 7 [1974]
יצחק קלפטר
כוורת / מקום 7 [1974]
אלון אולארצ'יק
כוורת / מקום 7 [1974]
מאיר פניגשטיין
כוורת / מקום 7 [1974]
אפרים שמיר
כוורת / מקום 7 [1974]
יוני רכטר
כוורת (מנצח על התזמורת) / מקום 7 [1974]
אילנית
מקום 4 [1973]
אסתר עופרים
מייצגת את שוויץ / מקום 2 [1963]

מאחורי הקלעים

  • יוני רכטר נאלץ להיות המנצח של התזמורת, מאחר שעל פי החוקים רק שישה אנשים יכולים להיות על הבמה (1974)

תחרויות ופרסים

  • פרס מסך הזהב - תוכנית מיוחדת (2000)
כותבי הערך:
Dolev Birkman צבי דובוש ברק חננאל היסטוריית עדכונים
קרדיט תמונה:
רשות השידור