הכוכב הבא ( -2013)

סטטוס:משודר כעת
עלילה:תחרות שירה בשידור חי המשלבת את הצבעתם של הקהל בשימוש באפליקציית מאקו TV
אורך:שעתיים
פרקים:42
סוג:תוכנית טלוויזיה
ערוץ שידור:
ערוץ 2 קשת

בימוי

יואב צפיר
במאי ראשי
אלעד ויסמן
במאי דוקומנטרי
הלית לוי
במאית דוקומנטרית [ -2017]
ורד תום
במאית דוקומנטרית [2017]
איילת ורשל
במאית עריכות [ -2018]
איתי מור
במאי עריכות [2018-2020]
ירון שילון
במאי פתיח [2018-2019]
עידן שקד
במאי אולפן משפחות [ -2019]
אמיר אוקרייניץ
זאביק גורודוצקי
[2013-2015]
איתי בוטבגה
[2013]
לימור קרטר
[2014-2015]
ציפי לבני
[2014-2019]

הפקה

טמירה ירדני
מפיקה אחראית
דודו ירדני
מפיק אחראי [2013-2015]
שירי לוטן מיכאלי
מפיקה ראשית [2013-2015]
אלעד מיינץ
מפיק טכני [2013]
אמיר פיינגולד
מפיק טכני
לי ברזני
מפיקת קורדינציה [2014-2015]
ליה לוין
מפיקת קורדינציה [2017]
סיון יאנג
מפיק אומנותי [ -2017]
יעל גולדשטיין
מפיקה בפועל [ -2017]
יואב צפיר
מפיק שותף [ -2017]
אורלי ברק
[2013-2018]
ענבל מירום שור
[ -2017]

עריכה

יואב צפיר
עורך ראשי
הדס גבאי
עורכת בפועל [ -2018]
זאביק גורודוצקי
[2013-2015]
איתי בוטבגה
[2013]
איילת ורשל
[2013-2018]
שגית גיירמן
דורון חובב
[2013-2015]
איתי מור
[2013-2018]
צחי דרור
[2013]
הלית לוי
[2014-2015]
עודד ירון
[2014-2015]
דורון סימן טוב
[2014-2015]
איתי לוי
[2014-2019]
צחי בוחבוט
[ -2014]
ניר כהן
[2014-2015]
מירי אורמן
[ -2014]
שמרית נור
[2014-2015]
ניר קרודו
[2014-2015]
יותם גזית
[2017]
תדהר פינק
[ -2017]
שגיא בירקנפילד
[2017]
מאיה בר
[2017]
עומרי צלמונה
[2017]
אמיר אבן
[ -2017]
דין קפלן
[ -2017]
יניר אמסלם
[2017]
אלה קסירר
[ -2017]
זיו שחר
[2017-2018]
אייל בש
[2017-2018]
דימה לידחוב
[2017-2018]
אורי אלון
[ -2017]
יהב בן עזרא
[ -2018]
תום גולדשטיין
[2018-2019]
איתי ברקוביץ
[2018-2019]
איילת שולמן
[2018-2019]
אריק גולדשטיין
[ -2019]
ברק קמפינסקי
[ -2019]
אסף חבלצקי
[ -2019]
אריה שוסטרוביץ
[ -2019]

נוצר ע"י

צביקה הדר
יואב צפיר

משתתפים

אסי עזר
מנחה
אסתי גינזבורג
מנחה משנית [2013]
רותם סלע
מנחה משנית [ -2014]
יעל גולדמן
מנחה מחליפה [2017]
דני ניב (מוקי)
שופט [2013-2016]
צביקה הדר
שופט [2013]
ריטה
שופטת [2013]
רני רהב
שופט [2013]
אייל גולן
שופט [2013]
קרן פלס
שופטת [ -2014]
הראל סקעת
שופט [ -2014]
אסף אטדגי
שופט [2014-2016]
לירז רוסו
שופט [ -2017]
בן אל תבורי
שופט [ -2017]
אסף אמדורסקי
שופט [ -2017]
שירי מימון
שופטת [ -2018]
איתי לוי
שופט [ -2019]
אביתר קורקוס
עונה ראשונה / זוכה [2013]
אריה גת
עונה ראשונה / מקום 2 עם גיל גת [2013]
גיל גת
עונה ראשונה / מקום 2 עם אריה גת [2013]
טינה איברגימוב
עונה ראשונה / מקום 3 [2013]
רינת כהן
עונה ראשונה / מקום 4 [2013]
עומר דץ
עונה ראשונה / מודח 10 [2013]
דוד דריי
עונה ראשונה / מודח 9 [2013]
אליאס מלייב
עונה ראשונה / מודח 8 (פרש) [2013]
ענבל בקמן
עונה ראשונה / מודחת 7 [2013]
חן לוי
עונה ראשונה / מודחת 6 [2013]
ליאור פרץ
עונה ראשונה / מודחת 5 [2013]
רוני ישראלי
עונה ראשונה / מודחת 4 [2013]
אלון טאוב
עונה ראשונה / מודח 3 [2013]
דונדיט ג'ון
עונה ראשונה / מודח 2 [2013]
ג'ורג' אבו שקארה
עונה ראשונה / מודח 1 [2013]
נדב גדג'
עונה שנייה / זוכה [2014-2015]
איקי לוי
עונה שניה / מקום 2 [2014-2015]
מוטי יוסף
עונה שניה / מקום 2 [2014-2015]
ישי בנבנישתי
עונה שניה / מקום 2 [2014-2015]
אוריג'ה גזית
עונה שניה / מקום 2 [2014-2015]
דותן לוי
עונה שניה / מקום 2 [2014-2015]
שחר בן גיאת
עונה שניה / מקום 2 [2014-2015]
ליהי סעדי
עונה שניה / מקום 2 [2014-2015]
איתי ווילסון
עונה שניה / מקום 2 [2014-2015]
עמית בן עזרא
עונה שניה / מקום 2 [2014-2015]
שרי נחמיאס
עונה שניה / מקום 3 [2014-2015]
אביה שושני
עונה שניה / מקום 4 [2014-2015]
אורית ביינסאי
עונה שניה / מודחת 6 [2014-2015]
סער דוידוב
עונה שניה / מודח 5 [2014-2015]
נאוה תהילה ולקר
עונה שניה / מודחת 4 [2014-2015]
יפי אריכא
עונה שניה / מודח 3 [2014-2015]
אושר אריכא
עונה שניה / מודח 3 [2014-2015]
לירוז בלאס
עונה שניה / מודחת 2 [2014-2015]
אסיף זילברמן
עונה שניה / מודח 1 [2014-2015]
צדוק גרמה
עונה שנייה / מתמודד [2014-2015]
אביתר אדיר
עונה שניה / מתמודד באודישנים [2014-2015]
חובי סקולץ
עונה שלישית / זוכה [2016]
נופר סלמאן
עונה שלישית / מקום 2 [2016]
אלה דניאל
עונה שלישית / מקום 3 [2016]
גיל חדש
עונה שלישית / מקום 4 [2016]
ליאור כהן
עונה שלישית / מודחת 5 [2016]
עודד שרעבי
עונה שלישית / מודח 3 [2016]
אופיר חיים
עונה שלישית / מודח 2 [2016]
אחי נתן
עונה שלישית / הודח באודישן השני [2016]
כפיר פופוביץ'
עונה שלישית / הודח באודישן השני [2016]
מונה מור
עונה שלישית / נפלה באודישנים [2016]
ניר קיטרו
עונה שלישית / מתמודד [2016]
אימרי זיו
עונה רביעית / זוכה [2017]
דיאנה גולבי
עונה רביעית / מקום 2 [2017]
ג'ולייטה
עונה רביעית / מקום 3 [2017]
ליהיא גרינר
עונה רביעית / נפלה באודישנים [2017]
גאלה קאפויה
עונה רביעית / נפלה באודישנים [2017]
שחר טבוך
עונה רביעית / נפל באודישנים [2017]
זורה קרטבלישוילי
עונה רביעית / נפל באודישנים [2017]
מיטל דה רזון
עונה רביעית / נפלה באודישנים [2017]
מיכל שפירא
עונה רביעית / נפלה באודישנים [2017]
יונה שבין
עונה רביעית / מתמודדת [2017]
נטע ברזילי
עונה חמישית / זוכה [2017-2018]
יהונתן מרגי
עונה חמישית / מקום 2 [2017-2018]
חן אהרוני
עונה חמישית / מקום 4 [2017-2018]
ליאת בנאי
עונה חמישית / מתמודד [2017]
סתיו וקנין
עונה חמישית / מתמודדת [2017]
צחי מוסא
עונה חמישית / מתמודד [2017]
קובי מרימי
עונה חמישית / זוכה [2018-2019]
רותם שפי
עונה שישית / מקום 3 [2018-2019]
מאיה בוסקילה
עונה שישית / מקום 4 [2018-2019]
עילי צ'פמן
עונה שישית / נפל באודישנים [2018]
עידו דנקנר
עונה שישית / נפל באודישנים [2018-2019]
נוי הלפרין
עונה שביעית / מתמודדת [2019-2020]
עדן זהר סיון
עונה שביעית / מתמודדת [2019-2020]
עדן אלנה
עונה שביעית / זוכה [2019-2020]

משתתפים אורחים

טהוניה רובל
זמרת אורחת [2013]
עומר אדם
זמר אורח [2015]
מירי מסיקה
זמרת אורחת [2015]
נינט טייב
שופטת אורחת [2018]

צילום

הרצל פור
[2013]
אילן ברדה
[2013]
עמוס שם טוב
[2013-2018]
רן ספיר
[2013-2015]
צביקה רוזן
[2013-2018]
יוסי הרוש
[2013-2018]
ירון שרון
[2013]
יובל דקל
[2013-2017]
יואב גינדין
[ -2014]
יואב בנץ
[ -2014]
בני ונטורה
[ -2014]
שלומי נמאטייב
[2014-2018]
ברוך אבן-חן
[2014-2019]
מתן גולדשטיין
[2014-2015]
איציק אסף
[2014-2017]
שמיל זיו
[2014-2015]
אופיר שבתאי
[2017-2019]
אייל וענונו
[ -2017]
רזבן טומסקו
[2017-2019]
מיקי קריכלי
[ -2017]
איתי רודן
[2017-2019]
איגור בזיליאנקו
[2017]
רן דיקשטיין
[2017-2019]
ניר כהן
[2017-2018]
אריה קאופמן
[2017-2018]
מתן טורקיה
[2017-2019]
ערן דיין
[2017-2018]
אלון צרפתי
[2017-2018]
אפי זרובסקי
[ -2017]
אבי אורן
[ -2018]
אבירן יפת
[ -2018]
נוויל האריס
[2018-2019]
עודד קירמה
צילום דוקומנטרי [2013]
יובל מימון
צילום דוקומנטרי
עודד הורוביץ
צילום דוקומנטרי
עמוס גואטה
צילום דוקומנטרי
ליאור בן שבת
צילום דוקומנטרי
מויש יראל
צילום דוקומנטרי [2013]
עמרי תקוע
צילום דוקומנטרי [2013-2015]
דניאל קדם
צילום דוקומנטרי [2013]
ירון וינשטיין
צילום דוקומנטרי [2013]
איתמר מורז
צילום דוקומנטרי [2013]
תום גת
צילום דוקומנטרי [2017]
רונן עוז
צילום דוקומנטרי [2017]
מיקי ירון
צילום דוקומנטרי [ -2017]
רז בירגר
צילום דוקומנטרי [2018-2019]
עופר אלדובי
צלם רחף
ניר הירש
צלם רחף [2013-2015]
גיא איתן
צלם רחף [2013]
אמיר זילבר
צלם רחף [2017-2019]
מתן שחף
צלם רחף [ -2017]
גרג סלומון
צלם רחף [ -2017]
בוריס בראל
צלם רחף [ -2017]
אלעד דבי
צלם פתיח [2018-2019]

מוזיקה

עמוס בן דוד
עיבודים והפקה מוזיקלית
עופר פריאון
ערן פריאון
יקיר בן טוב
חיים צינוביץ'
עיבודים מוזיקליים [2014-2015]
עדי גולדשטיין
עיבודים מוזיקליים [ -2014]
אופיר קנר
עיבודים מוזיקליים [ -2017]
עידו ריבלין
עיבודים מוזיקליים [ -2017]
תהל שהם
עיבודים מוזיקליים [ -2017]
בני נדלר
ליווי והדרכה קולית [ -2017]
תומר ג'י
עריכה מוזיקלית VTR / הפקת רמיקסים / ייעוץ מוזיקלי

תפקידים שונים

אורי גרוס
ייעוץ תוכן [2013-2015]
סיון יאנג
ניהול מתמודדים ורפרטואר / ליהוק ראשי [2013-2015]
ורד תום
תחקיר / רכזת תחקירים
לימור קרטר
תחקיר
יעל בירון
תחקיר
אמירה בוזגלו
ליהוק [2014-2015]
מושיק ישראל
ליהוק [2017]
מיכה סלמה
ע. ליהוק [2014-2015]
נחמה טביבי
ריכוז ליהוק שטח [2014-2015]
יעל גולדשטיין
ניהול הפקה [2013-2015]
תום גולדשטיין
ע. פוסט [2014-2015]
מאיה חנוך
עיצוב תפאורה
אבי פחימה
עיצוב תפאורה
עמי אופיר
עריכת סאונד ועיצוב פסקול [2013-2018]
טל ירדני
עריכת סאונד [2013-2018]
שי זינגרמן
עריכת סאונד [ -2019]
מני אסיקנד
עיצוב פסקול [2013]
גיא לנדאו
עיצוב פסקול ומיקס [2017-2018]
עמרי לוי
עיצוב פסקול [2013-2018]
ענבר שטגר עזרא
ניהול הפקת סאונד [2013-2018]
אלעד גולדברג
מקליט
דודו פיטוסי
מקליט [2013]
עודד רינגל
מקליט [2013]
גילי פרידמן
מקליט [2013]
אמיר שמואלי
מקליט [ -2014]
גיא קיסר
מקליט [2014-2015]
אשר דהן
מקליט [2014-2015]
אביתר לביא
ע. צלם [2013]
אבישי ענבר
ע. צלם [2013]
רועי אזגי
ע. צלם [2013]
יאן פינקלברג
ע. צלם [2013-2018]
רוברטו רביץ
ע. צלם [ -2014]
רותי רון
ניהול במה
דפנה ליבשטיין אלון
ניהול במה [2018-2019]
דניאל חנית
סטדיקאם
ציפי לבני
ע. במאי [2013]
אבי עבו
בקרת תמונה [ -2019]
טלי אשכולי
רעיון וייזום הייצוג באירווזיון [ -2015]
גד צ'רנובילסקי
ניהול זכויות יוצרים ומו"לים [ -2017]
ניר פייבל
אחראי מטעם קשת [2018-2019]

כללי

  • ראה כוכב נולד
  • החל מהעונה השנייה, הזוכה מייצג את ישראל באירווויזיון
  • החל מהעונה השלישית התכנית נקראת "הכוכב הבא לאירווויזיון"

מאחורי הקלעים

  • פורמט התכנית נמכר ל20 מדינות ביניהם רשת CBS האמריקאית, ורשת ITV הבריטית תחת השם Rising Star

תחרויות ופרסים

  • פרס האקדמיה לטלוויזיה - תוכנית הריאליטי הטובה ביותר (2019)
  • פרס האקדמיה לטלויזיה - תוכנית הריאליטי הטובה ביותר (2020)