להנחות זה כמו עבודה משרדיתמאת: מערכת אישים

שרי גבעתי, יותר שחקנית או יותר דוגמנית? עם קמפיין חדש-ישן למותג אופנה ותפקיד בסדרה נשות הטייסים, גם היא מודה בזה שבארץ, אם לא תקחי כל עבודה שמציעים לך, יכול להיות שתישארי בבית.

שרי גבעתי פרצת בתכנית נוער ואחר כך מיקדת את הקריירה בדוגמנות. האם זה היה מפני שלא הגיעו תפקידים טובים או שהיית זקוקה לתקופת צינון כדי להימנע מהטייפ-קאסט?
זו תיאוריה מעניינת, אבל לא ממש נכונה... אחרי אקזיט השקעתי אך ורק במשחק, אבל לא בישראל. אני עובדת כל הזמן. עשיתי תפקיד ראשי בסרט עם סטיבן דורף (The Passage, שלא הופץ בארץ) ותפקיד ב-CSI לאס ווגאס, תפקיד בסדרה עם כריסטיאן סלייטר (My Own Worst Enemy) ועוד כמה סרטים עצמאים קטנים.

בגלל הבחירה להתמקד במשחק בחו"ל יכולתי לקפוץ לארץ רק לגיחות קטנות, ולכן העבודות היחידות שלקחתי היו עבודות דוגמנות.


היית רוצה להנחות תכנית אירוח או תכנית רדיו?
אני לא אוהבת להנחות ולסקר אירועים. זה כמו עבודה משרדית בשבילי ולא נותן לי סיפוק, ולכן אני לא לוקחת עבודות כאלו.למה דוגמניות אוהבות לעבור למשחק?
אני חושבת שדוגמניות פונות למשחק משום שזה הדבר הכי קרוב למה שהן מכירות - המצלמה. בחו"ל זה לא ממש ככה. שם, לדוגמנית מפורסמת יהיה קשה לעשות את המעבר. מהסיבה הזו אני משתדלת לא לדגמן יותר מדי. ליהוק של דוגמניות בארץ אכן תפס תאוצה. לפי דעתי זה משום שהשוק כל כך קטן, שאם את לא עושה הכל אין לך מספיק עבודה.

היום בעולם יותר ויותר שחקניות לוקחות את הקמפיינים הנחשבים, כך שאם חושבים על זה גם שחקניות נהיות דוגמניות, יש זרימה לשני הכיוונים.

למה כל הטייסים נשואים לדוגמניות?
נשות הטייסים היה התפקיד הראשון שהחלטתי לקחת מאז שעזבתי. לקחתי אותו מסיבות אישיות: שילוב של געגועים לארץ, ההריון והלידה של אחותי והדמות המטורפת שהציעו לי. יש בסדרה שחקנים טובים וצוות טוב, ולא צריך להיטפל לקטנות כאלה.

הופעת בצחוק מעבודה. איך הגעת לזה? רצית במיוחד או שנענית לפנייה?
מאוד מאוד אהבתי את צחוק מעבודה. כתבתי יחד איתם את החומרים והייתי האורחת היחידה שעשתה את זה באמת בלייב ובלי טייקים חוזרים.

אז הומור הוא אחד התחומים שהיית רוצה להגיע אליהם במהלך הקריירה שלך?
אני מאוד אוהבת הומור! התפקיד הראשון שלי בטלוויזיה היה דמות של אמריקאית בשם סטפני בכל לילה עם אסף הראל. עשיתי ממש סטנד אפ בלייב!