מדיניות פרטיות

תאריך עדכון אחרון: ‏19/01/2022
מדיניות הפרטיות כתובה בלשון זכר אבל מתייחסת לכל המגדרים.
 1. כללי
  1. אישים מחויב לכבד ולהגן על פרטיות משתמשיו ולקוחותיו.
  2. השימוש באתר ובשירותיו מהווה את הסכמתך למדיניות זו. בכל שאלה או הערה בנושא הפרטיות אנא פנו אלינו באמצעות דף הפייסבוק שלנו.
  3. אישים שומר לעצמו את הזכות לשנות ולעדכן את מדיניות הפרטיות המתוארת בדף זה בכל עת.
 2. הנתונים האישיים הנאספים משמשים למדוד את השימוש באתר, להציג תוכן רלוונטי יותר ופרסום רלוונטי למשתמשים באתר אישים.
 3. הפרטים הנאספים:
  1. נתוני שימוש - אישים אוסף פרטים אודות השימוש של כלל הגולשים באתר: מזהה המכשיר, סוג הדפדפן, כתובת האתר המפנה, באילו עמודים ביקרו ומשך שהייה ממוצע באתר.
  2. מידע הנמסר מרצון - המשתמש יכול להתחבר לאתר אישים באמצעות חשבון קיים ברשת פייסבוק, מבלי לפתוח חשבון ייחודי באתר אישים ומבלי להזין פרטים אישיים. זאת, כדי לחסוך מהמשתמש פתיחת חשבון ייעודי באתר אישים. ידוע למשתמש כי בהתחברותו לאתר אישים באמצעות פייסבוק הוא מאשר שיאספו אודותיו, באופן אוטומטי ומבלי שיצטרך להזינם, מידע אישי השמור במסגרת חשבונו בפייסבוק, ובכלל זה שם מלא וכתובת דוא"ל.
  3. בעת עדכון ערך באתר, המשתמש יתבקש לציין את שמו בעברית. מידע זה יישמר בהיסטוריית העדכונים של הערכים אותם עדכן.
 4. אתר אישים משתף מידע אודות פעילות הגולשים באתר עם פלטפורמות פרסום ברשת, ובלבד שהמידע לא יזהה את המשתמשים אישית. אישים לא ימסור, יעביר או ימכור פרטים מזהים (שם, כתובת דוא"ל, כתובת וכדומה) אודות משתמשיו לצדדים שלישיים למטרות שיווק ו/או פרסום ללא קבלת אישור מפורש לכך מראש מהמשתמש.
 5. שימושים אפשריים שאנו עשויים לעשות בפרטיך:
  1. שיפור האתר - מידע על התנהגות של משתמשים רבים מסייע לנו לבצע שינויים במבנה האתר ובתוכן הערכים כדי ליצור חווית משתמש טובה, מעניינת ועשירה יותר.
  2. הצגת תוכן רלוונטי - מעקב אחר הקלקות מאפשר לנו להציע למשתמשים תוכן רלוונטי ומעניין יותר ברמה האישית.
  3. הצגת שמות המעדכנים בעמודי הערכים שאותם עדכנו.
  4. הצגת פרסומות רלוונטיות - אישים משתף מידע אודותיך עם פלטפורמות פרסום על מנת להציג לך פרסומות רלוונטיות יותר באתר. כאמור, מידע זה אינו מזהה אותך אישית ואינו כולל פרטים אישיים, ככל שאלה נמסרו לנו על ידיך.
 6. מחיקת מידע והסרת פרטים אישיים מאישים
  1. אישים שומר פרטים ככל שהמשתמש התחבר באמצעות רשת פייסבוק. להסרת הגישה יש להיכנס לאפליקציית ולהסיר את אישים מרשימת האתרים המורשים.
  2. מידע משתמש נוסף נשמר ע"י פלטפורמות פרסום. מידע זה אינו מזהה את המשתמשים אישית. להסרת המידע יש למחוק עוגיות בדפדפן שלך.
  3. על מנת להסיר את הערך שלך או את עמוד המעדכן שלך מאתר אישים, אנא פנו אלינו באמצעות דף הפייסבוק שלנו. הסרת עמוד המעדכן לא תסיר עדכונים שבוצעו על ידי המשתמש בערכים השונים.

אישים בפייסבוק | מדיניות פרטיות